• ul. Grodziska 55 64-320 Buk
  • Pon - Pt: 7:00 - 16:00
  • + 48 61 81 40 326
  • biuro@fuh-dar.pl

WSPÓŁPRACA

Poniżej wymieniliśmy i opisaliśmy nasze priorytety, które uważamy są podstawą stabilnej i niezawodnej współpracy oraz skutecznie optymalizują proces obniżając przy tym koszty produkcji. Pozwalają one na zastosowanie u klienta najlepszych narzędzi do danego procesu obróbczego uwzględniając możliwości  parku maszynowego, zapewniając przy tym z naszej strony niezawodną obsługę techniczną oraz dostępność narzędzi.

Na jakość narzędzia składa się jego wydajność, żywotność oraz niezawodność w różnych warunkach pracy.

W czasach gdzie konieczność optymalizacji kosztów produkcji jest konieczna a każda sekunda ma znaczenie naszym priorytetem jest dobranie wraz z klientem narzędzi które będą idealnym balansem tych trzech czynników, które pozwolą na maksymalne zoptymalizowanie procesu i obniżenie kosztów produkcji.

Wraz z naszymi klientami przeprowadzamy testy narzędzi by zoptymalizować, ustabilizować i maksymalnie obniżyć koszty procesu przy uzyskaniu jak największej wydajności.

Wszystkie te rezultaty staramy się z maksymalną skutecznością osiągnąć przy uwzględnieniu określonych warunków skrawania i możliwości parku maszynowego klienta by wraz z nim dobrać jak najlepsze możliwe do wdrożenia rozwiązanie.

Stawiamy na niezawodną i regularną obsługę techniczną zarówno przy wdrożeniu narzędzia jak i w trakcie jego użytkowania.

Nasi doradcy techniczni są zawsze gotowi by odwiedzić naszych klientów i zaproponować nowe rozwiązanie lub w przypadku złożoności problemu zebrać potrzebne informację , przeprowadzić analizę w naszej firmie i wrócić do klienta z gotową propozycją rozwiązania problemu.

Naszym priorytetem jest zapewnienie ciągłości i stabilności procesu produkcyjnego naszych klientów jeżeli chodzi o dostawy narzędzi.

Działamy elastycznie kierując się wygodą i preferencjami klienta trzymając zapasy narzędzi w naszych magazynach lub udostępniając klientom nasze szafy narzędziowe uzbrojone w zapasy narzędzi które regularnie uzupełniamy według wcześniejszych ustaleń logistycznych.

Uważamy że podstawą stabilnej współpracy jest zaufanie ze strony klienta.

Jako iż priorytetem są dla nas partnerskie relacje w największym stopniu skupiamy się na udoskonaleniu procesu u klienta informując go również przy tym o konkurencyjnych możliwościach obróbki skrawaniem jeżeli wiemy, że są bardziej odpowiednie niż nasze rozwiązania w danym przypadku i określonym procesie obróbczym.

Producenci, których reprezentujemy w Polsce w dużej mierze stawiają na innowacyjność stale rozwijając swój asortyment i szukając nowych rozwiązań, które pozwolą na obniżenie kosztów produkcji.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie rozpoznając możliwości jego parku maszynowego oraz warunki obróbki. Następnie proponujemy nowe rozwiązania oraz dobieramy narzędzia, jeżeli wraz z klientem stwierdzimy możliwość usprawnia i zwiększenia wydajności procesu.