• ul. Grodziska 55 64-320 Buk
  • Pon - Pt: 7:00 - 16:00
  • + 48 61 81 40 326
  • biuro@fuh-dar.pl

FIRMA

F.U.H DAR działa na rynku obróbki skrawaniem metali od 1999 roku kiedy właściciel Roman Bartosik zarejestrował działalność zaczynając od naprawy maszyn.

Obecnie misją przedsiębiorstwa jest optymalizowanie kosztów produkcji firm poprzez dostarczanie im profesjonalnych narzędzi skrawających, w oparciu o wzajemne zaufanie i harmonijną współpracę.

Wraz z producentami których reprezentujemy podejmujemy się rozwiązania każdego problemu związanego z obróbką skrawaniem stosując narzędzia standardowe lub specjalne skutecznie rywalizując z każdą znaną marką na świecie. Po wdrożeniu narzędzia zapewniając kompleksową, regularną i niezawodną obsługę w każdym elemencie mającym wpływ na niezawodną i stabilną współpracę.

1999

Założenie firmy

Firma F.U.H Dar obróbką skrawaniem metali zajmuje się od 1999 roku kiedy to jej właściciel Roman Bartosik zarejestrował działalność zajmującą się naprawą maszyn konwencjonalnych oraz numerycznych.
2001

Rozszerzenie działalności

W 2001 roku nastąpiło rozszerzenie działalności o dostarczenie profesjonalnych narzędzi skrawających do obróbki metali co zapoczątkowało nieustanny rozwój firmy.
2006

Pierwsze przedstawicielstwo na terenie Polski

W 2006 roku Firma F.U.H Dar zaczęła reprezentować na wyłączność niemieckiego producenta narzedzi – firmę Kemmer ,za którą następnie pojawiły się: Hahnreiter, Combidex, Denitool, Vandurit i Avantec.
2014

Uzyskanie Dystrybucji regionalnych

W 2014 roku firma F.U.H. DAR zaczęła reprezentować jako dystrybutor regionalny producentów narzędzi: Iscar, Nachi oraz Guhring.