• ul. Grodziska 55 64-320 Buk
  • Pon - Pt: 7:00 - 16:00
  • + 48 61 81 40 326
  • biuro@fuh-dar.pl

NARZĘDZIA SPECJALNE

Wraz z producentami, których reprezentujemy na terenie Polski dostarczamy naszym klientom narzędzia specjalne opracowywane na podstawie rysunków technicznych z uwzględnieniem wszelkiego rodzaju wymagań oraz możliwości parku maszynowego.

Narzędzia są najwyższej jakości, można nimi skutecznie zwiększyć wydajność produkcji, usprawnić proces i rozwiązać problem często tam gdzie konkurencja nie jest w stanie.

Podejmujemy się rozpatrzenia każdego zapytania o narzędzie specjalne. W pierwszej kolejności dokonujemy dokładnej analizy wszystkich czynników i danych. Następnie przedstawiamy propozycję narzędzia jeżeli stwierdzamy możliwość jego wyprodukowania oraz jesteśmy w stanie zagwarantować jego skuteczne zastosowanie oraz osiągnięcie określonych i wymaganych przez klienta rezultatów.

AVANTEC

Avantec to niemiecki producent narzędzi którego reprezentujemy w Polsce jako wyłączny przedstawiciel.

Posiada on niemal nieograniczone możliwości w produkcji narzędzi specjalnych do frezowania na płytki wymienne. Precyzja wykonania i szlifowane płytki sprawiają że nie raz rozwiązanie Avanteca jest jedynym skutecznym i możliwym do zastosowania przez klienta przy danym detalu, warunkach obróbki oraz możliwościach parku maszynowego.

POBIERZ KATALOG

KEMMER

Kemmer to niemiecki producent narzędzi, którego reprezentujemy w Polsce jako wyłączny przedstawiciel.

Produkuje on narzędzia specjalne do procesu toczenia włączając w to zarówno oprawki oraz płytki. Dzięki specjalizacji firmy Kemmer w określonych procesach obróbczych wykonywane przez nich narzędzia są jednymi z n ajlepszych na świecie.

Gwarantujemy wysoką jakość narzędzi firmy Kemmer.

POBIERZ KATALOG

Narzędzia specjalne wykonują również:

Izraelski producent narzędzi do niemal wszystkich procesów obróbki skrawaniem. Gwarantuje szeroką gamę narzędzi specjalnych.

Niemiecki producent, którego jesteśmy wyłącznym reprezentantem w Polsce. Produkuje narzędzia do gwintowania i również w tym obszarze dostarcza narzędzia specjalne.

Niemiecki producent narzędzi monolitycznych. Zapewnia szeroką gamę narzędzi specjalnych do frezowania oraz wiercenia.