61 8140 326 biuro@fuh-dar.pl

Wyłączna dystrybucja na terenie Polski

Avantec

Avantec to prężnie rozwijający się, istniejący na rynku od 25 lat producent specjalizujący się w narzędziach do frezowania.

Combidex

W gamie produktów holenderskiej firmy Combidex polecamy zwłaszcza narzędzia do frezowania i toczenia gwintów.

Deni Tool

Deni Tool to szwajcarskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w mini-toczeniu. Ze względu na wysoki poziom zaawansowania technologicznego produktów, niezwykłą precyzję wytwarzanych narzędzi, DeniTool to propozycja dla najbardziej wymagających klientów.

Hahnreiter

Historia firmy Hanhreiter sięga połowy XIX stulecia. Obecnie przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji wysokojakościowych gwintowników, wygniataków, sprawdzianów wykorzystywanych przy obróbce metali.

Kemmer Hartmetallwerkzeuge

Firma Kemmer Hartmetallwerzkeuge istnieje od 1974 roku i specjalizuje się w rozwijaniu i produkowaniu szerokiej gamy nowoczesnych narzędzi do zewnętrznego toczenia i rowkowania. W działalności duży nacisk kładzie na innowacyjność.

Vandurit

Oferta producenta Vandurit dostarcza szeroką gamę rozwiązań w zakresie frezowania, toczenia, a także narzędzia ceramiczne.

Dystrybucja regionalna

ISCAR

Iscar to istniejący od 1952 roku izraelski producent innowacyjnych narzędzi do obróbki metalu. Obecnie to globalne przedsiębiorstwo z oddziałami w ponad 50 krajach. Firma BETA posiada status Dystrybutora Premium ISCAR.

Guhring

Światowy lider wśród producentów narzędzi rotacyjnych do obróbki skrawaniem. Oferta firmy Guhring obejmuje wiertła, frezy, pogłębiacze, oprawki narzędziowe, rozwiertaki i narzędzia do gwintów.

Ponadto w ofercie naszej firmy znajdują się narzędzia następujących producentów:

Kennametal
Korloy
Kyocera

Mitsubishi
Nachi
Sandvik

Seco
TaeguTec
Tungaloy

Vargus
Walter
ZCC

Fachowe doradztwo

Dobieramy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta.
Nasi handlowcy oraz doradcy techniczni posiadają wieloletnie doświadczenie
w branży i służą pomocą nawet w najbardziej wymagających przypadkach.

Służymy doświadczeniem

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku obróbki skrawaniem sprawia, że doskonale znamy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów i umiemy wychodzić im naprzeciw. Misją, jaką stawiamy sobie w naszej działalności, jest zapewnienie wszystkim naszym Klientom dostępu do najwyższej jakości narzędzi do obróbki skrawaniem oraz wsparcia technicznego na każdym etapie ich użytkowania.

Twoja produktywność to nasze zobowiązanie.

Dostępność produktów

Posiadamy bogaty magazyn, dzięki czemu znaczna część produktów z naszej oferty jest dostępna od ręki. Dla stałych klientów utrzymujemy odpowiednie stany magazynowe w celu zabezpieczenia płynności produkcji. Zamówiony towar dostarczamy własnym transportem, bądź wysyłamy kurierem.

Oszczędność

Naszą ofertę cechuje korzystny stosunek jakości do ceny. Będąc wyłącznym przedstawicielem zagranicznych producentów oraz jednym z większych dystrybutorów wiodących marek na rynku, możemy zaproponować naszym Klientom wyjątkowo korzystne warunki współpracy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli są Państwo zainteresowani produktami bądź usługami z naszej oferty, zachęcamy do kontaktu.

Nasi doradcy niezwłocznie odpowiedzą na wiadomość od Państwa