61 8140 326 biuro@fuh-dar.pl
Kim jesteśmy?
Nasza firma to prywatne, rodzinne przedsiębiorstwo usługowo-handlowe działające w branży metalowej, specjalizujące się w obróbce skrawaniem. Działamy na rynku od 1999 roku i mając początkowo charakter niewielkiej firmy handlowej, na przestrzeni kolejnych dziesięciu lat odnotowaliśmy znaczny rozwój. Obecnie jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na obszarze Polski takich firm, jak Kemmer Hartmetallwerkzeuge, Deni Tools, Vandurit, Combidex, Avantec oraz Hahnreiter. Dostarczamy także narzędzia firm takich jak Iscar, czy Nachi, a w naszym asortymencie znajdują się również produkty wielu innych producentów zarówno z Polski, jak i zagranicy.
Oferta
Oferujemy sprzedaż narzędzi do obróbki skrawaniem zarówno dla niewielkich zakładów i warsztatów, jak również większych fabryk, którym oferujemy całościowe zaopatrzenie. Narzędzia znajdujące się w ofercie naszej firmy docierają do odbiorców na terenie całego kraju, w tym także przedsiębiorstw znajdujących się w obrębie największych polskich stref przemysłowych. Zajmujemy się nie tylko handlem produktami do obróbki skrawaniem, ale także świadczymy usługi w zakresie konserwacji i naprawy obrabiarek CNC. Naszym partnerom proponujemy ponadto kompleksowe doradztwo techniczne w tym zakresie.
Rzetelna firma
Kwestią kluczową i priorytetową dla naszej firmy jest satysfakcja klientów, powodwana nie tylko wysoką jakością oferowanych produktów, ale także fachową pomocą oraz przeprowadzaniem transakcji w sposób jasny i rzetelny, z naciskiem na dotrzymywanie ustalonych terminów dostaw i płatności. Nasze działania w tej materii zostały docenione przez organizatorów programu „Rzetelna firma” prowadzonego pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę wyłącznie z rzetelnymi kontrahentami.
CSR
Prowadząc naszą działalność, mamy na uwadze społeczną odpowiedzialność biznesu. Chętnie wspieramy lokalne instytucje, placówki edukacyjne, kluby sportowe i organizowane przez nie wydarzenia i inicjatywy.
Skontaktuj się z nami

Jeśli są Państwo zainteresowani produktami bądź usługami z naszej oferty, zachęcamy do kontaktu.

Nasi doradcy niezwłocznie odpowiedzą na wiadomość od Państwa